صبح امروز صورت گرفت ؛ بازدید وزیر اقتصاد از انبارهای سازمان اموال تملیكی استان هرمزگان / دستور خاندوزی برای پیگیری مشكلات نیروی انسانی
صبح امروز صورت گرفت ؛  بازدید وزیر اقتصاد از انبارهای سازمان اموال تملیكی استان هرمزگان / دستور خاندوزی برای پیگیری مشكلات نیروی انسانی
​به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا)، در این بازدید مهدی فتحی، مدیر کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان به تشریح مرحله به مرحله دریافت، ضبط, انبار و فروش اموال تملیکی در استان پرداخت. وی ضمن اشاره به برخی مشکلات نظیر کمبود نیروی انسانی و ناهماهنگی ، خواستار رفع مشکلات این مجموعه شد. 

احسان خاندوزی پس از بازدید و بررسی انبار تملیکی استان هرمزگان گفت: بنا نداشتم در این بازدید صحبتی کنم اما با توجه به آمار و اطلاعاتی که در خصوص عملکرد این سازمان در شش ماهه گذشته به دستمان رسیده است از عملکرد شایسته همکارانم تقدیر کنیم. 
وزیر امور اقتصاد و دارایی در ادامه افزود: این تلاش های درخور دست اندرکاران مجموعه بایستی در سطح کلان دیده شود و من از دکتر اجتهادی می خواهم کمک کنند که این زحمات در سطح ملی دیده شود.
وی تصریح کرد: این مجموعه با تمام مشکلات و موانع در یک بازه زمانی کوتاه به همچین عملکرد خوبی دست یافته است. وی در ادامه با تقدیر و تشکر از پرسنل این سازمان در خصوص مشکل نیروی انسانی گفت: وضعیت شغلی بسیاری از نیروی های شرکتی نیازمند رسیدگی است . حتما مورد نیروی انسانی از طریق معاون نیروی توسعه انسانی وزارت اقتصاد پیگیری می شود. هر آنچه لازم باشد و برای بالابردن بهره وری مجموعه از دستمان بر بیایید انجام خواهیم داد.
1400/10/23